Beszerzési és számlázási gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Szivattyúk forgalmazásával és gyártásával foglalkozó partnercégünkhöz keresünk diákot a felvételért és számvitelért felelős osztályukra, rövid távra.

Görgess lejjebb a további információkért!

Beszerzési és számlázási gyakornok

Feladatok

  • SAP rendszerben szereplő számlaképek lementése és szkennelése
  • Intercompany riportok futtatása Excelben
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között  8.00 -18.00 óra között 20-30 óra vállalása, 3 hónapig.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Hosszú távú lehetőség
  • Karrierépítési lehetőség a cégnél

Elvárások

  • Heti minimum 20 óra vállalása
  • Aktív/passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás
  • Alapfokú olasz nyelvtudás

Előnyök

  • SAP- és Macron- ismeret
  • Reggeli, délelőtti órák vállalása
  • Heti 40 óra vállalása

Munkavégzés helye

Budapest VI.

Budapest