Beszerzési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Ezúttal IX. kerületi partnercégünk megbízásából keresünk beszerzési gyakornokot!

Gazdasági tanulmányokat folytatsz, de érdeklődsz a műszaki témák iránt is? Akkor ezt a munkát neked találták ki! Nálunk megismerheted egy nagyvállalat beszerzési folyamatait, mindemellett részt vehetsz új autóipari gyártási folyamatok kialakításában is!

Suli mellett csak heti 20-25 órában érsz rá? Nem probléma! Részmunkaidőben is végezhető ez a lehetőség, rugalmas beosztásban az órarendedhez igazítva.

Szakmai gyakorlati helyet keresel? Akkor jó helyen jársz, ezzel a munkával leigazoljuk gyakorlatodat, emellett kiemelt bérezésben is részesülsz!

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • A beszerzés támogatása
  • Új alapanyagok keresése autóipari feldolgozó tevékenységekhez kapcsolódóan
  • Új beszerzési források felkutatása
  • Beszerzési feltételek megismerése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Gazdasági vagy anyagmérnöki tanulmányok
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig, rugalmas beosztásban hetente 20-25 óra
  • Fél év vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés: bruttó 1400 Ft/óra
  • Fiatalos csapat, családias hangulat
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest