Beszerzési gyakornok (Fót)

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Az Amerikából érkező szállítmányok koordinálása
  • Szállítmányok nyomon követése, kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Kapcsolattartás a különböző részlegekkel és társosztályokkal
  • Riportok készítése a szállítmányozási adatbázisból
  • A szállítással kapcsolatos dokumentumok ellenőrzése, javítása.
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok
  • MS Office ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás – (leginkább e-mailben)
  • Heti min. 24 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Telephelyi konditerem ingyenes használata
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről
  • br. 1200 Ft-os órabér

Munkavégzés helye

Fót - East Gate Business Park

Fót