Beszerzési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A General Electric villamoserőművek vezérlőegységeit gyártó részlegéhez keresünk logisztikai, beszerzési folyamatok támogatására gyakornokokat.

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • Szervezd meg az Amerikából érkező szállítmányok fuvarjait
  • Kövesd nyomon a szállítmányokat, mindemellett tarts kapcsolatot a beszállítókkal.
  • Készíts riportokat szállítmányozási adatbázisokból
  • Felügyeld a szállítással kapcsolatos dokumentumokat, készítsed el és módosítsad őket, ha kell

Minden feladatra betanítunk.

Elvárások

  • Legyen egyetemi vagy főiskolai nappali tagozatos hallgatói jogviszonyod gazdasági szakirányon
  • Tudj minimum heti 24 órát dolgozni, órarendedhez igazodó beosztásban
  • Ismerd ki magad az Excel függvények között, legyél képes és hajlandó tanulni a programról
  • Érts legalább B2 szinten angolul, inkább írásban, mint szóban

Amit kínálunk:

  • Ingyenes edzőterem, étkezési támogatás
  • Munkád során tapasztalatot szerzel projekt alapú gyártást megelőző beszállítási folyamatokban
  • Segítünk szakdolgozatodhoz témát választani, és konzulensi lehetőséget biztosítunk Neked
  • Céges buszokat biztosítunk Örs vezér teréről, Újpest-városkaputól és Gödöllőről - munkavégzés helye: Fót-Budapest XV. kerület találkozásánál lévő logisztikai központban

Órabér:

Bruttó 1102 Ft/óra

Munkavégzés helye

Budapest XV.

Budapest