Beszerzési gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Baker Hughes a GE Company, a világ vezető digitális iparvállalata. 43000 alkalmazottal, több, mint 100 országban van jelen az iparágban. Ügyfeleit a gyártástól egészen a végfelhasználásig támogatja. Fontos számukra a környezet védelme, az egészség és a biztonság. Intelligens megoldásokat fejlesztenek ügyfeleik számára az olaj- és gázértékláncokon keresztül, amely innovációt, testreszabott szolgáltatási megoldásokat, képzési programokat és technológiát kínál, ezzel segítve a hatékonyság, a termelékenység és a berendezések megbízhatóságának maximalizálását.

Beszerzési gyakornok

Feladatok

  • Amerikai beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Amerikából érkező szállítmányok fuvarjainak megszervezése
  • Beszállítókkal történő kapcsolattartás és szállítmányok nyomon követése
  • Más részlegekkel és társosztályokkal való együttműködés
  • Riportok készítése szállítmányozási adatbázisokból
  • Szállítmányozással kapcsolatos dokumentumok elkészítése, módosítása és felügyelete
  • Szállítmányozási adatbázis naprakészen tartása

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági szakirányon
  • Heti minimum 24 óra vállalása, rugalmas beosztásban
  • MsOffice programok magabiztos használata
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban is
  • Kitartó, csapatjátékos hozzáállás

Amit kínálunk

  • Ingyenes edzőterem használat a cég telephelyén
  • Étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjárat Fótra
  • Órabér: bruttó 1200Ft/óra

Munkavégzés helye

Budapest XV.

Budapest