Beszerzési, kereskedelmi ügyintéző (Budapest)

Kereskedelmi vállalkozás keres új munkavállalót

Beszerzési, kereskedelmi ügyintéző

 pozícióba, teljes munkaidőre, Budapesten, IX. kerületi munkavégzésre
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • beszállító partnerekkel történő kapcsolattartás
  • beérkező e-mailek olvasása, folyamatos figyelése
  • megrendelések, kimutatások készítése (jellemzően MS Office Excel programban)
  • beszerzési folyamatok lebonyolítása
  • tehergépkocsi (3,5 t alatti) vezetése Budapesten és környékén
  • áruk összeválogatása
  • áruátvétel, áruátadás
  • áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése
  • raktárosok munkájának segítése

Elvárásaink:

  • középiskolai végzettség
  • MS Office Excel stabil, magabiztos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány megléte, kisteherautóval szerzett vezetési tapasztalat (3,5 tonnát meg nem haladó, megengedett legnagyobb össztömegű tehergépjármű)
  • jó kiállás, határozott fellépés és kulturált megjelenés
  • igényes, pontos és precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • magyar helyesírás szabályainak ismerete és alkalmazása
  • hajlandóság és képesség új dolgok elsajátítására
  • kezdeményező hozzáállás
  • 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • szakirányú (gazdasági, kereskedelmi) középfokú vagy felsőfokú végzettség, illetve hasonló irányú, folyamatban levő tanulmányok (nem nappali képzésben),
  • kereskedelmi vállalkozásnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • bejelentett, teljes munkaidős, határozatlan idejű állás,
  • fix jövedelem
  • hétfőtől péntekig, reggel 8 órától délután 16.30-ig tartó munkavégzés fél órás ebédszünettel
  • kellemes munkakörnyezet, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető iroda
  • fiatalos, lendületes és támogató csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Jelentkezéskor kérjük, hogy csatolja fényképes önéletrajzát, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni.

Budapest