Beszerzési terület munkatárs (Herend)

A hirdetés már lejárt!

Az Árkossy Bútor Kft. egy családi tulajdonban lévő, országosan ismert, egyedi bútorok gyártásával foglalkozó vállalkozás. Erős, felkészült, kreatív csapattal a hátunk mögött dolgozunk immár 25 éve szem előtt tartva a bútorvilág trendjeit. A cég folyamatos fejlődése miatt új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Beszerzési terület munkatárs

A leendő munkatárs feladatai:

  • a beszerzési területen a beszállítókkal való tárgyalás és kapcsolattartás
  • az egyedi gyártási feladatok miatt fém,üveg,kő alkatrészek megrendelésével kapcsolatos feladatok, egyeztetések
  • a gyártáselőkészítő részleggel műszaki egyeztetés
  • megrendelt munkák minőségi ellenőrzése,átvétele
  • raktárkészlet nyilvántartó program kezelése
  • szoros együttműködés a beszerzési vezetővel
  • üzleti, irodai kommunikáció

Elvárások:

  • műszaki technikus végzettség
  • munkájára igényes, precíz és megbízható
  • a munkakör jellegéből adódóan szükséges a műszaki szerkezetek kielégítő ismerete, rajzolvasás
  • számítógépes ismeret (Word, Microsoft Office) alapkövetelmény
  • alkalmazkodó képesség
  • önálló-, illetve csapatmunka készség
  • terhelhetőség és rugalmasság
  • új termékek, anyagok, partnerek és technológiák megismeréséhez való nyitottság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, megegyezés szerint
  • fiatal és dinamikus csapat
  • stabil szakmai, pénzügyi háttér
  • korszerű géppark, üzemi technológiák
  • bejárás támogatása
  • szükség esetén lakhatási támogatás

Munkavégzés helye:

Herend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és minden elvárásunknak megfelel, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra " gombra kattintással.

Herend