Beszerzési ügyintéző (Zalaegerszeg)

A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat. Zalaegerszegi divíziónk csapata bővülés céljából egy beszerzésben/ügyfél kapcsolattartásban jártas, „beszerzési ügyintéző” pozícióba keres új kollégát.

Beszerzési ügyintéző

A legfontosabb feladatai a következők lesznek:

  • Szállásokkal kapcsolatos beszerzési és nyilvántartási feladatok ellátása
  • Új szálláshelyek felkutatása: kiválasztás, tendereztetés
  • Árajánlatok bekérése és kezelése
  • Szerződések lebonyolítása
  • Ingatlanok helyszíni felmérése, ingatlan adatbázisok kezelése
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel,társterületekkel

Olyan kollegát keresünk, aki

  • Intenzíven együttműködő
  • Ügyfélközpontú
  • Képes a felelősségi körébe tartozó feladatok fegyelmezett megvalósításra
  • Elkötelezett a folyamatos fejlődés iránt
  • Töretlen versenyszellemű

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, negyedéves bónusz
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú és összetartó csapat

Munkavégzés helye

Zalaegerszeg, Magyarország

Bővebb információ cégünkről: www.flex.com

Zalaegerszeg