Beszerzési vezető (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Beszerzési vezető

Feladatok

  • Beszerzési csoport operatív vezetése;
  • Beszerzési stratégia kialakítása, illetve ennek megvalósítása;
  • Munkatársak munkájának irányítása és koordinálása, valamint a beszerzési tevékenység folyamatos ellenőrzése;
  • Beszerzési folyamatok felülvizsgálata, fejlesztése, megvalósításban való közreműködés;
  • Beszerzési források felkutatása, beszállítók versenyeztetése,
  • Ártárgyalások lebonyolítása, kiválasztása;
  • Szerződések előkészítése, illetve megkötésében való részvétel;
  • Társosztályokkal, valamint az anyavállalat stratégiai beszerzőivel való együttműködés;
  • Készletoptimalizálás.

Elvárások

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • Beszerzési területen szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat;
  • Aktív, folyékony középfokú angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Vonzó juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Céges gépjármű

Előnyök

  • Fémiparban szerzett több éves beszerzési tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár, Tata, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar, angol és/vagy német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár