Beszerző (Budapest)

Hobbi kertészeti termékek forgalmazásában piacvezető, multinacionális áruházlánci vevőkörrel és erős hazai és regionális jelenléttel rendelkező 3,5 mrd Ft éves értékesítési árbevételű kereskedelmi vállalat

Beszerzőt

keres.

Feladatok

  • Beszerzési igénymegadások támogatása
  • Beszerzési eljárások előkészítése, beszerzési dokumentációk összeállítása
  • Alkalmas szállítók kiválasztása, partner kockázat elemzés koordinálása
  • Ártárgyalások lefolytatása, az optimális ár és az elvárt minőség elérése
  • Szállítói teljesítések ellenőrzése, értékelése, szerződéses feltételek érvényre juttatása
  • Kapcsolatépítés a stratégiai partnerekkel, szállítókkal és belső ügyfelekkel
  • Megtakarítási lehetőségek keresése, költségracionalizálás
  • Szerződések, árlisták előkészítése, karbantartása, adminisztrációja
  • A meglévő beszállítókkal történő kapcsolattartás
  • Vásárok, beszállítók látogatása, kínálati piac feltérképezése, tárgyalások lebonyolítása
  • Engedélyeztetési eljárások lebonyolítása
  • Napi operatív beszerzési feladatok teljesítése
  • Új termékek bevezetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik vagy gazdasági diploma előnyt jelent
  • Magas szinten kezeli az MS Office (Excel, Word) alkalmazásokat
  • Megbízható, becsületes, diszkrét
  • Nyitottnak érzi magát üzleti érzéke és üzleti kapcsolatai fejlesztésére, valamint a különböző szakterületek feladatainak megismerésére
  • Magabiztos angolnyelv-tudás írásban és szóban egyaránt
  • Dinamikus személyiség, határozott, magabiztos fellépés
  • Önálló, eredményorientált gondolkodásmód
  • 5 év beszerzési területen eltöltött idő, hasonló pozícióban (előny nagykereskedelmi környezet

Amit kínálunk

  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest