Beszerző (Budapest)

(RT-7181)

Pozíció

Beszerző

Feladatok

  • A teljes beszerzési folyamat lebonyolítása (igény menedzsment, ajánlatkérés, megrendelések és szerződések kezelése, teljesítésellenzőzés);
  • Az alapanyag ellátás biztosítása, napi szinten történő figyelése, változó irányelveknek megfelelően;
  • Meglévő külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás,új beszállítók felkutatása;
  • Árak, szállítási határidők és egyéb feltételek optimalizálása;
  • Tárgyalások előkészítése és önálló lebonyolítása;
  • Szerződések önálló előkészítése és megkötése;
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal;
  • Reklamációk kezelés;
  • Készletek nyomon követése, tervezett szinten tartása.

Elvárások

  • Közgazdász végzettség (Logisztika szakon szerzett diploma előnyt jelent);
  • Minimum 2 év tapasztalat multinacionális környezettben;
  • Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat;
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP Business One ismerete előny);
  • Magabiztos angolnyelv-tudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, és egyéb általános irodai programok használata),
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Stressz tűrő képesség.

Munkavégzés helye

  • Budapest (15. kerület)
Budapest