Beszerző (Tószeg)

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 18 országban világszerte. A termékeit közel 70 országban értékesíti.

A tószegi gyárból, amely 15 éve zöldmezős beruházásként indult, több mint 2 millió hagyományos és elektromos kerékpár gurult már ki. Jelenleg munkatársat keresünk

BESZERZŐ munkakörbe.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, alkatrészek rendelése, rendelések nyomonkövetése, esetleges módosítása
  • Megrendelések és visszaigazolások adminisztrációja
  • Légi és tengeri küldemémyek fuvarokmányainak kezelése
  • Beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok ellenőrzése
  • Reklamációk kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló és proaktív munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Érdekes, kihívásokkal teli feladatok
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük szakmai önéletrajzát legkésőbb 2017. június 15-ig juttassa a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

ACCELL HUNLAND Kft.

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.