BESZERZŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Biztos háttérrel rendelkező partnerünk részére keresünk munkatársat

BESZERZŐ

(15-9994)

pozícióba.

Feladatok

  • Beszerzési folyamatok támogatása, adminisztrálása,
  • Beszerzési igények menedzselése,
  • Konkrét beszerzések részleges vagy teljes önálló lebonyolítása,
  • Beszállítói szerződések létrehozása.

Elvárások

  • Beszerzési területen szerzett több éves tapasztalat (építőipar, közbeszerzés vagy multi előny),
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és széles körű juttatások,
  • Biztos, stabil háttér,
  • Folyamatos szakmai fejlődés.

A munkavégzés helye:

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „15-9994”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a „HF 8-6291”-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest