Beszerző - Általános Beszerzés (Győr)

Karrier az Audinál

Beszerző - Általános Beszerzés

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Legyen részese Ön is csapatunknak!

Kíváncsi, hogy milyen egy átlagos nap az Audi Hungariánál? Tekintse meg videónkat: https://youtu.be/A2i2YK2x5fM

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges termékek illetve szolgáltatások beszerzése határidőre, megfelelő minőségben, mennyiségben, az elérhető legjobb áron
  • Ajánlatok beszerzése, értékelése és a döntések előkészítése
  • A potenciális magyar és nemzetközi beszállítókkal árak és
  • egyéb feltételek tekintetében tárgyalások lebonyolítása
  • Folyamatos, önálló kapcsolattartás a beszállítókkal, az igénylő területekkel illetve a konszern beszerzéssel
  • A megrendelési folyamat teljes lebonyolítása, adminisztrációja az igény megjelenésétől a számla jóváhagyásáig
  • Benchmark tanulmányok elkészítése

Elvárások

  • Sikeresen lezárt felsőfokú, műszaki vagy gazdasági tanulmányokkal rendelkezik
  • Legalább 2 éves, hasonló munkakörben vagy műszaki / gazdasági területen szerzett tapasztalata van
  • Mély ismeretei vannak a beszerzés területén
  • Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban
  • Ismeri a beszerzési rendszereket multinacionális környezetben
  • SAP ismeretek előnyt jelentenek
  • Jó kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Magabiztos fellépése van, képes csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre
  • Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ17869

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Proksa Judit
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9091

Győr