Beszerző - (Friss áru kategória) (Budapest)

A Dunántúl egyik legnagyobb, 100%-ban magyar tulajdonban lévő ital-élelmiszer nagykereskedésének budapesti központi irodájába keresünk friss áru (vagy élelmiszer) beszerzésben jártas kollégát.

Beszerző - (Friss áru kategória)

Feladatok

  • Reklamációkezelés
  • Beszerzési tárgyalások folytatása
  • Kategória management - friss áru
  • Tenderezési folyamat lebonyolítása
  • Beszállítói kör bővítése, fejlesztése
  • Piackutatás és belső elemzések készítése
  • Folyamatok optimalizálásában való részvétel
  • Ár és szerződésekkel kapcsolatos tárgyalások vezetése

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi vagy pénzügyi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Tárgyalástechnikai ismeretek, szállítókkal történő tárgyalási tapasztalat
  • Háttérkondíció-, rentabilitás menedzsment
  • Kereskedelmi folyamatok ismerete
  • Magas szintű MS Office ismeret
  • Pontos, precíz, hatékony, önálló munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Jó elemző képesség
  • Kiemelkedő problémafeltáró, problémamegoldó és szervező készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil hátérrel rendelkező vállalat
  • Hosszú távú, kiszámítható munkavégzés
  • Dinamikus csapat
  • Céges gépjármű - korlátlan használatra

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest