Beszerző/logisztikai ügyintéző (Budapest)

Beszerzési munkatársat keresünk (középfokú végzettséggel) XI. kerületi partnercégünkhöz!

Beszerző/logisztikai ügyintéző

Feladatok

- tartozékok beszerzésével kapcsolatos ügyintézés
- beszerzések és készletmozgások adminisztrációja ügyviteli rendszerben
- kapcsolattartás a beszállítói partnerekkel
- szállítmányokkal kapcsolatos ügyintézés
- együttműködés az értékesítő és logisztikus kollégákkal
- rendelés-tervezés támogatása kimutatásokkal,
- készletkezelés támogatása, cikkelemek készleteinek optimális szinten tartása, készletfigyelés
- napi - heti operatív és adminisztrációs feladatok elvégzése, beszámolók készítése
- Éves leltár előkészítésében és lebonyolításában való
részvétel

Követelmények

-magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban, tárgyalási szinten
- B kategóriás jogosítvány
- értékesítési vagy beszerzési gyakorlat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest