Betanított gépkezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Autóelektronikával foglalkozó, nagy múltú és stabil háttérrel rendelkező partnercégünk részére keresünk könnyű fizikai, betanított munkára munkavállalót.

TE VAGY AZ AKIT KERESÜNK! Ha szeretnél egy olyan munkahelyet ahol megbecsülik és kompenzálják erőfeszítéseidet akkor jó helyen jársz! Légy akár fiatal pályakezdő, akár tapasztaltabb munkavállaló partnerünknél biztosan megtalálod a helyed.

Betanított gépkezelő

Feladatok

  • Autómata és félautómata gyártóberendezések kezelése
  • Kész és félkész elektronikai termékek előállítása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása

Elvárások

  • Minimum alapfokú végzettség (8 általános)
  • Segítőkész hozzáállás
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Csapatjátékos személyiség
  • Monotonitástűrés
  • 4 műszak vállalása ( heti 4 nap munka napi 12 órában)

Előnyök

  • elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Havi nettó 210.000 Ft-os fizetés
  • Cafeteria bruttó 24.400 Ft/ hó
  • Tiszta, kultúrált munkakörnyezet
  • Légkondicionált munkatér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Csak heti 4 nap munka
  • Állást könnyítő gumiszőnyegek

Munkavégzés helye

X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest