Betanított munkás (Marcali)

Humán Centrum Kft.

Betanított munkás - Marcali

A Humán Centrum Kft. működése során több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Ventillátor motorokkal kapcsolatos gyártósori tevékenységek végzése

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség
  • Ingyenes céges járat van (Nagykanizsa, Gyenesdiás, Nagyatád, Lengyeltóti, Kaposvár)

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Marcali
Marcali