Betanított munkás és gépkezelő (Bugyi)

Több mint 30 000 féle termékünkkel és 3000 munkatársunkkal világviszonylatban a legjelentősebb vállalkozások közé tartozunk. Nyolc országban rendelkezünk gyártó üzemmel és több, mint negyven országban értékesítjük termékeinket. Fő profilunk: villamos szerelési és túlfeszültség-védelmi termékek gyártása és forgalmazása az építőipar számára.

Csapatunk bővítésére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Betanított munkás és gépkezelő

Elvárások:

  • 8 általános és/vagy szakmunkás végzettség
  • 2 vagy 3 műszakos munkarend vállalása

Előnyök:

  • gépkezelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • rajzolvasás, mérőműszerek használata

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • korszerű géppark
  • hosszú távú, biztos munkahely, stabil nemzetközi háttér
  • munkába járás támogatása céges buszjáratokkal (Taksony, Dunaharaszti, Alsónémedi, Majosháza, Délegyháza, Dunavarsány, Felsővány, Alsóvány, Ürbő, Kiskunlacháza, Apaj, Dömsöd, Újhartyán, Inárcs, Kakucs, Ócsa, Felsőbabád, Alsóbabád, Táborfalva, Örkény, Hernád, Tatárszentgyörgy, Dabas) vagy utazási költségtérítéssel

Munkavégzés helye:

Bugyi község (Pest megye)

Önéletrajzát e-mailben vagy postán küldheti el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással vagy OBO Bettermann Hungary Kft., Személyzeti Osztály, 2347 Bugyi, Alsóráda 2.

Bugyi