Betanított munkatárs / raktáros (Törökbálint)

Logisztikai feladatokkal foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Betanított munkatárs / raktáros

Elvárások:

8 általános végzettség, Jó fizikai állapot, Okostelefon használat, Négy számtani alapművelet erős ismerete, Több műszakos munkarend vállalása, Szezonális időszakban túlmunka, hétvégi munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

Targoncavezetői engedély, raktározási és/vagy kereskedelmi, targoncavezetői végzettség, Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Feladatok:

Áruátvétel, Áru ki-és betárolás, Anyagmozgatás, komissiózás, Raktározáshoz kapcsolódó dokumentáció kezelése, Online értékesítés összeállítása, csomagolása, Raktári rend biztosítása, , Amire büszkék vagyunk:, Egy munka, aminek eredménye valahol egy kisgyermek öröme, Közel 30 éves, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozás, 2018-ban Bisnode AAA tanúsítványt kapott a cég, mely azt jelenti, hogy Magyarország pénzügyileg legstabilabb cégei közé tartozik

Amit kínálunk:

Kedvezményes 20%-os dolgozói vásárlás, Családias légkör, Hosszú távú munkalehetőség, Korszerű, komfortos munkakörnyezet zuhanyzási lehetőséggel és étkezővel, Tervezhető a kétműszakos munkarend, Műszakpótlék, Túlóra lehetőség, Munkásszállás kedvezményes térítési díjjal, 4 ágyas szobákban történő elhelyezéssel, A törvényi feltételeknek megfelelő utazási hozzájárulás a bejelentett lakóhely és Budapest között, Ingyenes céges buszjárat Budapest XI. kerületéből Törökbálintra, Alapfizetés + teljesítményalapú premizálás, Hűségjutalom

Munkavégzés helye:

Törökbálint

Törökbálint