Betanított operátor (Vecsés)

- Vecsés

Betanított operátor
4642

Érdekel egy olyan munkalehetőség, ahol csak azért, mert belépsz, kapsz br. 30.000 Ft bónuszt?

Akkor ITT a helyed!

Bérezésed nettó 180.000 Ft és 260.000 Ft között fog alakulni havonta!

Bejárásodról MI gondoskodunk INGYENES CÉGES BUSZAINKKAL!

(Település lista lentebb található)

Feladatok

  • Ventilátorok összeszerelése
  • Tekercsek készítése és ellenőrzése
  • Gépsorok felügyelete és a gépek működtetése
  • Kész termékek vizuális ellenőrzése
  • Munkavégzés során használt gépek kezelése, felügyelete

Elvárások

  • 8 altalános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés
  • Pontos, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Kiváló színlátás - feltétel

Előnyök

  • Gyártásban/termelésben szerzett tapasztalat
  • Forrasztói tapasztalat – NEM elvárás!

Amit kínálunk

  • AZONNALI kezdési lehetőség
  • Könnyen betanulható munkafolyamat
  • Próbaidő alatt mentori segítség a betanuláshoz
  • Stabil, hosszú távú munkavégzés
  • KIEMELKEDŐ FIZETÉS
  • MEGEMELT BÓNUSZOK
  • Műszakpótlékok (30% - délutáni és 50% - éjszakai)
  • Túlórapótlék (50% - hétközi és 100% - 150% hétvégi) + MEGEMELT fix összegű bónusz minden túlórával töltött napra!
  • Modern, multinacionális környezet
  • Fiatalos, összetartó csapat, ahol minden korosztály képviselteti magát
  • Egyéni képességhez igazodó betanítás, mentori program

Munkavégzés helye

Vecsés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.

Vecsés