Betanított összeszerelő (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Piacvezető gépjármű lökhárítók gyártással foglalkozó multinacionális vállalathoz, családias és kiemelten modern munkakörnyezetbe keresünk munkavállalókat a következő munkakörben:

Betanított összeszerelő

Feladatok

  • Gyártási, összeszerelési folyamatok elvégzése a minőségi elvárásoknak megfelelően
  • A terület vezetője által kiosztott gyártási és anyagmozgatási feladatok elvégzése
  • Gyártásoptimalizálási feladatok alkalmával szoros együttműködés a mérnökséggel
  • A kitűzött teljesítmény célok elérése
  • A minőségi problémák jelzése a felettesének
  • Részvétel a munka- és tűzbiztonsági oktatásokon

Elvárások

  • 3 műszakos munkarend
  • Műanyag alkatrészek összeszerelésében szerzett tapasztalat
  • Magabiztos kézügyesség

Előnyök

  • Gyári tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Negyedéves kiemelt bónusz
  • Bejárási támogatás tömegközlekedésre és személygépjárműre
  • Kiemelten modern munkakörnyezet
  • Előrelépési lehetőségek
  • Étkezési támogatás

Munkavégzés helye

Kecskemét

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kecskemét