Betanított összeszerelő - 3 műszak (Tatabánya)

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Partnercégünk részére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Betanított összeszerelő, 3 műszakos munkarendbe!
Munkába járás INGYENES céges autóbuszjáratokkal biztosított számos településről:
Komárom, Ács, Szőny, Almásfüzítő, Mocsa, Kocs, Tata

Betanított összeszerelő - Tatabánya / 3 műszak
TAT-PA-007

Feladatok

  • Bowdenszálak gyártása
  • Elemek összeillesztése, felfűzése
  • Présgépek, vágógépek, fröccsöntő gépek kezelése

Elvárások

  • Kézügyesség és jó látás
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Alap számolási készség
  • Monotónia-tűrő képesség

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Kérjük, a címben tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíció nevét és a hirdetés számát.