Betanított pizza készítő, pasta szakács és salátakészítő (Budapest)

Tenger gyümölcsei pizza? Bolognese spagetti? Carbonara? Te is szereted Olaszországot? Gyere hozzánk és tanuld meg elkészíteni az igazi olasz ételeket! Jelentkezz a Vapianoba betanított pizza készítőnek, pasta szakácsnak vagy salátakészítőnek!

Betanított pizza készítő,
pasta szakács és salátakészítő

Feladatok

  • Pizza ételek elkészítése rendelés alapján
  • Tésztaételek elkészítése és tálalása
  • Saláták receptúra alapján való elkészítése

Elvárások

  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Tanulékonyság
  • Jó csapatjátékos

Előnyök

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezést (műszakpótlék biztosított) + egyszeri meleg étkezést
  • Választható helyszíneket: West End, Deák Ferenc tér, Mom Park, Bécsi út
  • Fizetett betanítást
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőséget + előrelépési lehetőséget
  • Pest megyéből utazási támogatást
  • Barátságos, kellemes munkahelyi légkört

Budapest