Betanított szakács (Budapest)

Magyarországon több, mint 10 éve sikeresen működő étteremhálózat terjeszkedés céljából az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Betanított szakács

Pályakezdő és tapasztalt kollégák/kolleginák jelentkezését is várjuk!

Feladatok

  • Receptúrák elsajátítása után a vendégek magas színvonalú kiszolgálása
  • Folyamatos tréningeken való részvétel
  • Munkaterület tisztán tartása
  • Egyénileg és csapatban történő munkavégzés

Elvárások

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Ápolt megjelenés
  • Tanulékony személyiség
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Nyitottság az új főzési fortélyok elsajátítása iránt

Előnyök

  • Éttermi vendéglátásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség modern munkahelyi légkörben
  • Heti 40 óra munkaidő (túlóra nincs!) alkalmazotti jogviszony mellett
  • Személyzeti étkezés
  • Nettó 180.000 Ft-os KEZDŐ fizetés
  • Munkaruha
  • Fiatalos légkör
  • Rendszeres csapatépítő programok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest