Betanított szerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Munkát keresel? Váltanál, vagy esetleg pályakezdő vagy? Modern géppark, szakmai fejlődés, induló képzés és oktatás (tapasztalat nélkül is jöhet hozzánk), előrelépési lehetőség, biztos munkahely, tiszta környezet, folyamatos fejlődési- és előrelépési lehetőség, vidéki kollégáknak utazási költségtérítés, céges események. Fékgyártással foglalkozó német multinacionális partnerünk budapesti telephelyére keresünk kollégákat az alábbi állás betöltésére:

Betanított szerelő

Feladatok

  • Szereldében gyártandó fékegységek összeszerelése
  • Minőségellenőrzési feladatok elvégzése
  • Gyártásban használt kézi szerszámok állapotának és működésüknek folyamatos ellenőrzése

Elvárások

  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Pályakezdők, pályamódosítók jelentkezését is várjuk (fizetett oktatást biztosítunk tapasztalattal nem rendelkezőknek is)

Előnyök

  • Autóipari környezetben eltöltött idő
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

  • Alapbéren túli juttatások: műszakpótlék, 13. havi fizetés, prémiumok, cafeteria, medicover kártya, bejárástámogatás
  • Karrierlehetőség
  • Kulturált, magas színvonalú munkakörnyezet

Munkavégzés helye

XXIII. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest