Beutaztató referens (Magyarország)

25 éve működő turista és incentive beutaztatással foglalkozó budapesti utazási iroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beutaztató referens

Elvárások:

Megbízható, magas szintű angol és német nyelvtudás (nem a nyelvvizsga számít!), Jó kommunikációs készség, kapcsolatteremtő képesség, Alapos, precíz, önálló munkavégzés egy csapat részeként, Kreativitás, leleményesség új ötletek megvalósításában vagy problémás helyzetek megoldásában, A szakma iránti elkötelezettség, a szakma szeretete

Előnyt jelent:

Az előzetes szakmabeli tapasztalat előny, de nem elvárás!

Feladatok:

Külföldi turistacsoportok és külföldi céges rendezvények teljes körű előkészítése és lebonyolítása (ajánlattól a végszámláig), Termékfejlesztés, programok kidolgozása, ajánlatkészítés idegen nyelven, Kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel angol és német nyelven, kapcsolattartás és tárgyalás a magyar szolgáltatókkal, Értékesítési tevékenység szakmai rendezvényeken, vásárokon (külföldön)

Amit kínálunk:

Változatos, sokszínű, kihívásokkal teli munkakör, Az új, kreatív, innovatív ötletek megvalósítását támogató háttér, Fiatal, dinamikus, a világra nyitott csapat, Multikulturális ügyfélkör (annak minden érdekességével, szépségével és különbözőségével), Stabil, megbízható és odafigyelő munkahely, , Ha úgy gondolod, hogy Kishazánk egy szuper hely, amit mindenkinek látnia kell - nálunk a helyed!, Ha szeretsz nemzetközi ügyfélkörrel dolgozni több nyelven - nálunk a helyed!, Ha nem ijeszt meg a multitasking és időnként a pörgés - nálunk a helyed!, Ha szereted a kihívásokat és a megoldandó helyzeteket - nálunk a helyed!, Ha ötleteid és kreativitásod szívesen osztod meg egy dinamikus csapattal - nálunk a helyed!, , Reméljük hamarosan csapatunk tagjaként üdvözölhetünk!