BI / Adattárház üzleti elemző (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

BI / Adattárház üzleti elemző

Feladatok

  • Megrendelői igények felmérése, elemzése, dokumentálása
  • Funkcionális specifikáció készítése, elfogadtatása
  • Fejlesztők támogatása a megvalósítás során
  • Tesztelés előkészítése, teszt dokumentáció készítése
  • Tesztelésben való részvétel, UAT támogatása
  • Változtatások kezelése
  • Kapcsolattartás más csapatokkal, ügyféloldali szereplőkkel, partnerekkel és szállítókkal

Elvárások

  • Legalább 3 év nagyvállalati vagy közigazgatási környezetben adattárház/BI/riporting területen szerzett elemzői tapasztalat
  • Microsoft Excel erős felhasználói szintű ismerete
  • SQL nyelv alapszintű ismeret
  • Kiváló elemző gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Ügyfélközpontúság
  • Tudásmegosztás, folyamatos tanulás
  • Szakmai alázat
  • Nyitottság

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség, képzéseken való részvétel
  • Karrierépítés: kidolgozott karrierlétrával
  • Rugalmas hibrid munkarend
  • Cafeteria, Medicover egészségbiztosítás
  • Csapatépítő rendezvények
  • Állatbarát munkahely