Biotechnológiai osztályvezető (Budapest)

Partnerünk több mint száz éve a magyar gazdaság meghatározó szereplője. Egy külföldön már 10 éves múlttal rendelkező, de Magyarországon két éve elindított új, innovációra épülő üzletágának csapatába, biotechnológiai részlegre Osztályvezetőt keresünk.

Biotechnológiai osztályvezető

Feladatok

  • Teljes körű felelősségvállalás a már folyamatban levő PMO projektekért
  • A csapat vezetése (5 fő), motiválása, munkájuk koordinálása
  • Dedikált projektek, feladatok közvetlen irányítása
  • A projektek megvalósításánál a best practise szemlélet alkalmazása, a meghatározott határidők, költségek, minőség biztosítása
  • Projektek monitorozása, jelentés készítése a portfólió státuszáról, vállalt határidők betartatása

Követelmények

  • Természettudományos (vagy gazdasági) végzettség
  • Legalább 10 év tapasztalat gyógyszeriparban, biotechnológiai területen, vezetői szinten
  • Aktív, felsőfokú angol nyelvtudás
  • MS Office magabiztos használata (Excel, PowerPoint)
  • Kiváló projekt menedzsment jártasság és problémamegoldó készség, hatékony időgazdálkodás, jó, részletérzékenység
  • Hatékony együttműködőképesség, kiegyensúlyozott személyiség, felelősségvállalás

Amit kínálunk

  • Hazai és nemzetközi viszonylatban is elismert, stabil munkahely;
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest