Biztonságtechnikai telepítő, szerelő (Magyarország)

Budapesti központú, biztonságtechnikai rendszerek kivitelezésével, karbantartásával és javításával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGTECHNIKAI TELEPÍTŐ,
SZERELŐ

Elvárások:

  • Türelmes, pontos és precíz munkavégzés,
  • Előírt munkafolyamatok betartása,
  • Pontos adminisztráció,
  • Megbízhatóság, önállóság

Előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • Saját autó,
  • Telefonos műszaki ügyeletben való részvétel

Feladatok:

  • Gyengeáramú vagyonvédelmi rendszerek (CCTV, riasztó-, beléptető-, tűzjelző rendszerek) telepítése, javítása, karbantartása.
  • Ezeknek a rendszereknek a telepítésében, illetve hibajavításában való részvétel.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú biztos munkalehetőség,
  • Önálló, felelősségteljes munkakör,
  • Továbbképzési lehetőség,
  • Megfelelő affinitás és egyező gondolkodás esetén előrelépési lehetőség,
  • Azonnali munkakezdés

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a w001@worklife.hu e-mail címre!