Biztonságtechnikai termékmenedzser (Budapest)

25 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával és biztonságtechnikával foglalkozó vállalat vagyunk. Az egyéni erősségekre fókuszálunk. Nálunk lehetőséged van a szakmai és a személyes fejlődésre is. Jövőbeni munkatársunk nyitott a fejlődésre, tud önállóan dolgozni, igényes a keze közül kiadott munkára. Csapatunknak kellemes munkakörnyezetet és hosszútávú munkalehetőséget biztosítunk. Az itt dolgozókat megbecsüljük, az elért eredményeket elismerjük.

Biztonságtechnikai termékmenedzser

Feladatok

  • Hazai és külföldi partnerekkel való kapcsolattartás;
  • Az értékesítési csapat munkájának támogatása;
  • Szoros együttműködés a marketinggel;
  • Gyártói cikkek fordítása;
  • Technikai oktatások tartása partnereknek;
  • Ajánlatok, szerződések, prezentációk előkészítésében való részvétel;
  • Riportok, elemzések készítése;
  • Találkozók szervezése és lebonyolítása;
  • Vásárlások utáni technikai support;
  • Háttér adminisztráció.

Elvárások

  • Informatikában vagy biztonságtechnikában szerzett jártasság;
  • Középfokú angol nyelvtudás;
  • Érettségi
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Internet);
  • önálló, gyors munkavégzés;
  • problémamegoldó képesség, szervezőkészség, rugalmasság;
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban;
  • terhelhetőség;
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előnyök

  • Octopus vállalatirányítási rendszer ismerete;
  • Műszaki végzettség

Amivel hozzájárulunk a sikereidhez

  • Versenyképes, biztos jövedelem
  • Kedves kollégák, dinamikus csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kiegészítő juttatások
  • Telefon
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség
  • Megfelelő szerszámok, teszt készülékek biztosítása
  • Főállású munkavégzés
  • Előre jutási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben magadra ismertél a fentiekben, ne habozz! Várjuk az önéletrajzodat a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk, a betölteni kívánt pozíció megjelölésével.

Budapest