Bolti eladó-pénztáros (Budapest)

Vállalati céljaink: Minél több elégedett vevő.

A magyar baromfiiparon belül meghatározó szerep.

Elégedett, elkötelezett, hatékonyságra törekvő dolgozók.

Vevőigényekhez igazodva minőségi termék gyártása.

Folyamatosan eredményes működés.

A HUNGERIT Baromfifeldolgozó és Élelmiszeripari Zrt. felvételt hirdet Budapesti Mintaboltjába

Bolti eladó-pénztáros

munkakör betöltésére, napi 8 órás munkaidőbe.

Feladatok

  • Az üzlet vásárlóbarát környezetének kialakítása és fenntartása
  • A vevők kiszolgálása és tájékoztatása, akciók érvényesítése
  • Az árak aktualizálása
  • Az üzletben lévő termékek szavatossági idejének figyelése

Elvárások

  • Élelmiszer- és vegyiáru eladó, illetve pénztárosi végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Rugalmasság, empátia, terhelhetőség

Előnyök

  • Érettségi bizonyítvány
  • Húsértékesítésben szerzett tapasztalat
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria 300.000,-Ft/év
  • Hűségbónusz
  • Havi élelmiszercsomag

Munkavégzés helye

1093 Budapest, Vámház körút 1-3.-Vásárcsarnok

Ha felkeltettük érdeklődésüket jelentkezzenek a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!

Küldetésünk

A Hungerit Zrt. a minőség és a tradíció elkötelezettje, világszínvonalú baromfitermékek gyártója.

Budapest