Bőröző operátor (fedélbőrözés terület) (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Bőröző operátor (fedélbőrözés terület)

Szeretnél egy világszinten vezető autóipari cégnél dolgozni?
Szeretnél biztonsági rendszereket gyártani, és ezzel életeket menteni?
Szeretnél hosszútávon elhelyezkedni egy stabil, modern cégnél?

Feladatok

  • Életeket mentő autóipari termékek gyártása,
  • Komplett légzsák modulok, légzsák alkotóelemek, és inflátor termékek gyártása,
  • A legnagyobb autógyártó vállalatok számára ( pl. BMW, Honda, Toyota),
  • Tesztelés, minőség-ellenőrzés, de ha termékfejlesztéssel kapcsolatos ötleted van, azt is szívesen fogadják.

Követelmények

  • Középfokú végzettség VAGY 8 általános iskolai végzettség + gyártósori tapasztalat,
  • Kiváló látás, jó kézügyesség, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása,
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem: bruttó 270.000 Ft/hó az összeszerelési és elektronikai területen (műszakpótlékkal, jelenléti bónusszal, béren kívüli juttatással, egy hétvégi túlórával),
  • Modern autóipari technológia, korszerű, tiszta környezet, stabilitás, hosszú távú lehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, sikeres felvétel esetén azonnal a cég belső állományába történő belépéssel (Nem munkaerő kölcsönzés formájában történő foglalkoztatás)!
  • Ingyenes munkába járás tömegközlekedéssel: éves kombinált helyi bérlet, helyközi bérlet 100%-os támogatása,
  • Cafeteria rendszer,
  • Ötletmenedzsment rendszer,
  • Munkahelyi és családi rendezvények,
  • Ingyenes sportolási lehetőségek, kiterjedt dolgozói kedvezmény hálózat, családias hangulat.
  • Fejlődési /előrelépési lehetőség, cégen belül belső pályázatokon keresztül.

Munkavégzés helye

Miskolc

Miskolc