Business Analyst-B03BA (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Business Analyst

Megbízónk nemzetközi partnerkapcsolatokkal is rendelkező, magyar tulajdonú szoftverfejlesztő vállalat. Fő tevékenységi köre az egyedi üzleti alkalmazásfejlesztés. Saját csapatukba keresnek most Business Analyst kollégát egyik legnagyobb ügyfelükhöz.

Pozíció azonosító: B03BA

Feladatok

  • Az ügyféloldali üzleti folyamatok és elvárások felmérése
  • Javaslattétel új folyamatok kidolgozására vagy a jelenlegiek fejlesztésére az ügyféligények mentén
  • A felmérés alapján a funkcionális specifikáció elkészítése
  • A funkcionális specifikáció prezentálása, értelmezése az ügyféllel
  • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében a fejlesztés során
  • A tesztelési folyamat támogatása
  • Ügyfelekkel való folyamatos kommunikáció a fejlesztés során

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat.
  • Szoftverfejlesztési folyamatok ismerete
  • Átfogó IT technológiai tudás.
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Analitikus gondolkodásmód, precizitás
  • Megoldás és eredményorientált személyiség, erős kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság,  együttműködési készség
  • Kiváló dokumentációs készség
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés mellett

Előnyök

  • Webalkalmazásokkal való tapasztalat

Amit kínálunk

  • aktív közösségi élet
  • folyamatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest