Business Analyst-B74BA (Budapest)

Érdekel az online állandóan változó világa, ahol végtelen információ áll rendelkezésünkre, hogy vizsgáljuk a legérdekesebb folyamatokat? Otthon vagy a webanalitikában?

Pozíció azonosító: B74BA

Business Analyst-B74BA

Feladatok

  • Adhoc riportok készítése adatbázisból és webanalitikai rendszerekből.
  • Adatalapú döntéshozatal támogatása.
  • Marketing, Sales és Product csapatok munkájának segítése.
  • Ha érdekel a piackutatás, lesz lehetőséged részt venni ilyen projektekben és saját belső kérdőíves kutatásokban is.

Elvárások

  • van tapasztalod Google Analytics, AT Internetvagy egyéb webanalitikai rendszer használatában,
  • használtál már Tag Manager eszközt
  • Hasonló munkakörben legyen 1-3 év tapasztalatod.
  • Legyen analitikus, adatorientált gondolkodásod.
  • Rendelkezz webanalitikai ismeretekkel.
  • Ismerd jól a MS Officet – elsősorban az Excelt.
  • Beszélj és írj angolul legalább középfokon.

Előnyök

  • Dolgoztál már SQL-el (PostgreSQL, MySQL).
  • Ismered és tudod is használni a következőket: Tableau, R, Python

Munkavégzés helye

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest