Business Analyst (IT integrációs projektek) (Budapest)

(IT integrációs projektek)

Business Analyst

Feladatok:

  • Tanácsadói munka ellátása a rendszerbevezetések során (testreszabott megoldási javaslatok szakmai kidolgozása)
  • Dokumentáció naprakészen tartása
  • Kapcsolattartás a belső fejlesztő kollégák és a megrendelő között
  • Céges tudásbázis naprakészen tartása
  • Folyamatszervezési feladatok ellátása ügyfél oldalon
  • Rendszertervek, folyamatleírások készítése
  • Beszerzési eljárások és tenderek összeállításában való részvétel
Elvárások:
  • Szóban és írában egyaránt tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • üzleti tanácsadói gyakorlat üzleti támogató rendszerek bevezetésében
Előnyt jelent:
  • E- beszerzési rendszerekben szerzett tapasztalat (keretszerződő elv, operatív beszerzés, aukciós beszerzés, illetve beszerzés támogatás fogalmainak ismerete)
  • E-számlakezelési rendszerekben szerzett tapasztalat (pénzügyi, kontírozási folyamat, számlakép fogalmainak ismerete)
  • Informatikai projektekben való projektvezetés
  • Készség szintű Word, Excel, Outlook (Google Apps), MS Project, MS Visio
  • Tapasztalat közbeszerzési eljárásokban
Amit kínálnak:
  • Innovatív csapat, baráti légkör
  • Képzési lehetőségek
  • Kreatív ,önálló munka
  • Változatos feladatok, nemzetközi ügyfelek
  • Home office, több mint a munkaidő felében ;)
  • Ismeretszerzés globális piacvezető technológiákban
Budapest