Bútor értékesítő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 26 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban.
Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.
Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően több területünk támogatásához új kollégákat keresünk fiatalos, lendületes csapatunkba

Bútor értékesítő

pozícióba.

Amennyiben csatlakozol az RS Bútoráruház csapatába:

  • tagja lehetsz egy 26 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak,
  • lendületes, fiatalos csapat része lehetsz,
  • versenyképes jövedelemben és kiemelkedő havi juttatásokban részesülhetsz,
  • legjobb értékesítőinket negyedévente külön díjazzuk,
  • részt vehetsz színvonalas szakmai képzéseinken,
  • Budapesten kívüli munkavégzés esetén utazási költségedet megtérítjük,
  • munkaruhát biztosítunk,
  • részt vehetsz szabadidős tevékenységeinken,
  • részt vehetsz trendi csapatépítő programjainkon,
  • ingyenesen részt vehetsz a kiállításainkon,
  • dolgozói kedvezményt kaphatsz termékeinkből.

Rád váró feladataink:

  • érdeklődők és a vásárlók udvarias és teljeskörű tájékoztatása és kiszolgálása konyha-, kárpitos-, vagy irodabútor részlegen,
  • megrendelések rögzítése,
  • kreativitásoddal közreműködhetsz az eladótér esztétikus kialakításában.

Örömmel vesszük, ha:

  • kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy,
  • tudatos és célorientált vagy,
  • munkádat igényesen és precízen végzed,
  • szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni,
  • dinamikus személyiséged a többieket is magával ragadja.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • van középfokú végzettséged,
  • rendelkezel felhasználói szintű számítógépes ismerettel és
  • van kereskedelemben szerzett tapasztalatod.

Munkavégzés helye:

  • 13. kerület,
  • 18. kerület vagy
  • Budaörs.

Úgy érzed indulhat a csapatmunka? Csatlakozz TE is az RS csapatához!

Budapest