C++ Fejlesztő (Távmunka lehetőséggel) (Budapest)

Budapest

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

C++ Fejlesztő (Távmunka lehetőséggel)

Feladatok

Aktív fejlesztési tapasztalattal bíró, gyakorlott szoftvermérnököt keresünk teljes end-to-end megoldást nyújtó csapatunkba, aki a fejlesztési feladatai mellett felügyeli a kódminőségi és funkcionális minőségi elvárások betartását.

Az új kolléga legfőbb feladatai a következők lesznek:

  • Résztvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Aktív résztvétel a code review-kon
  • Junior csapattársak segítése, best practice-ek bemutatása
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés
  • Szükség szerint kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú (szakirányú) végzettség vagy releváns területen szerzett szakmai tapasztalat ​
  • Min. 5 éves C++ fejlesztői tapasztalat
  • Legalább középfokú német és angol nyelvtudás
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Rendszerszemlélet, precizitás
  • Komplex problémák gyors megértése

Budapest