C# szoftverfejlesztő-B36C#O (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

C# szoftverfejlesztő-B36C#O

Magyarország vezető szoftverháza keres orvostechnológiai fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatába C# fejlesztő kollégát.

Pozíció azonosító: B36C#O

Feladatok

  • Új funkciók tervezése és implementálása Scrum módszertan szerint
  • Átlátható, biztonságos, karbantartható kód készítése
  • Az elkészített funkciók megfelelő tesztlefedettségének biztosítása
  • Csapaton belüli code review-kon való aktív résztvétel

Elvárások

  • .NET / C# programozói tapasztalat
  • Visual Studio ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • Igény a minőségi munkavégzésre és a folyamatos fejlődésre

Előnyök

  • WPF, WinFowms és UWP technológiák ismerete
  • az agilis fejlesztés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Külföldi projektekben való részvétel lehetősége
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye

Budapest - XI. Kerület

Budapest