C# szoftverfejlesztő mérnök (Budapest)

C# szoftverfejlesztő mérnök

Feladatok

  • Dinamikusan fejlődő vezetékes, rádió frekvenciás és műholdas alapokon nyújtott távközlés területén tevékenykedő partnerünk számára keresünk új szoftverfejlesztő mérnök kollégát.

Követelmények

A szoftverfejlesztői csapat feladata, különböző forrásból származó képi adatok elemzése, tartalomfüggő vezérlések megvalósítása, a cég beszállítói és partnerei által biztosított hardverelemek és részegységek (pl.: kamerák és egyéb képi adatgyűjtő egységek, valamint az ezeket mozgató mechanikák vezérlése, stb.) rendszerbe integrálása, vezérlése, adatainak feldolgozása.

Feladatok

  • 6-8 fős agilis fejlesztői csapatban való részvétel;
  • Részvétel a fejlesztés minden szakaszában;
  • Specifikációk előkészítése, implementálása és dokumentálása;
  • Felhasználói dokumentumok és riportok készítésének támogatása;
  • Részvétel nemzetközi projektekben;

Elvárások:

  • Rendelkezik BSc / MSc diplomával, Villamosmérnök vagy Mérnökinformatika területen;
  • C# és .NET keretrendszerben már végigvitt sikeres projekt;
  • Windows operációs rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat;
  • Objektumorientált programozási paradigma, UML ismerete;
  • TCP/IP, vezeték nélküli és más adatátviteli formák szakmai ismerete;
  • Dinamikus, kreativitás, gyors problémamegoldó képesség;
  • Megbízhatóság és pontosság;
  • Jó dokumentálási készség;
  • Önálló- és csapatmunkára termettség;
  • Rendszertartó és precíz munkavégzés;
  • Kommunikációképes angol nyelv írásban és olvasásban egyaránt;

Amit kínálunk

  • Vezető high-end technológiák alkalmazása, kihívást jelentő érdekes, változatos feladatok;
  • Szép kártya juttatás;
  • Karrierlehetőség nemzetközi környezetben;
  • Angol nyelv napi szintű használata;
  • Dinamikus, összetartó csapat;
  • Kiemelkedő munkakörülmények, központi helyen fekvő iroda;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Betanulási lehetőség tapasztalt kollégák mellett;

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest