C# Webfejlesztő-B96CSH (Budapest)

C# Webfejlesztő-B96CSH

Pozíció azonosító: B96CSH

Feladatok

  • Ipari területekhez (gyártás-automatizálás, irányítástechnika, logisztika, méréstechnika) kapcsolódó egyedi szoftverfejlesztési projektek nemzetközi, nagy ipari ügyfelek részére
  • Szoros együttműködés németországi anyacégünk fejlesztőivel
  • Célplatform: Windows 10 (desktop és tablet)
  • Agilis fejlesztési módszertan

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • C# és Web-technológiák (ASP.NET, HTML5, CSS3, RESTful API)
  • Relációs adatbázisok ismerete (MS SQL vagy Oracle)
  • Előny: AngularJS, TypeScript, WCF és WPF ismeret
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizitás, agilis hozzáállás
  • Szükséges nyelvtudás

A felsoroltak közül bármelyik

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Német – Középfok/kommunikációképes szint

Amit kínálunk

  • Kihívás: változatos feladatokon dolgozhatsz
  • Lehetőségek: külföldi tapasztalatszerzés, szakmai képzések
  • Lendület: dinamikusan fejlődő csapat, no bürokrácia: itt tényleg haladnak a dolgok
  • Kiváló munkakörnyezet: Újbuda egyik legkorszerűbb irodaházának penthouse szintje
  • Biztos munkahely: stabil, erős háttér

Munkavégzés helye

Budapest

Küldd el az önéletrajzod nekünk!

Budapest