Cabinet Design Engineering Intern (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Baker Hughes a GE Company, a világ vezető digitális iparvállalata. 43000 alkalmazottal, több, mint 100 országban van jelen az iparágban. Ügyfeleit a gyártástól egészen a végfelhasználásig támogatja. Fontos számukra a környezet védelme, az egészség és a biztonság. Intelligens megoldásokat fejlesztenek ügyfeleik számára az olaj - és gázértékláncokon keresztül, amely innovációt, testreszabott szolgáltatási megoldásokat, képzési programokat és technológiát kínál, ezzel segítve a hatékonyság, a termelékenység és a berendezések megbízhatóságának maximalizálását.

Cabinet Design Engineering Intern

Feladatok

  • Az elektromos vezérlő- és rezgésfigyelő szekrény tervező csapatának támogatása az ipari és vevői követelményeknek megfelelő dokumentáció előkészítésével
  • Szekrénytervezők és projektmérnökség támogatása CAD rajzok (vezetékezés, alaprajz, kapcsolások, üzemi kábelezés) készítésével és frissítésével, MS Word, MS Excel dokumentumok kezelése a Mérnökségi Vezető utasításai alapján
  • Adatlapok, alkatrészleírások készítésének támogatása, anyaglista (BOM) feltöltése a vállalati irányítási rendszerbe
  • Összeszerelési rajzok készítése és frissítése, gyártás támogatása technikai kérdésekben
  • Újfajta design technológiák alkalmazása a szekrénytervezés hatékonyabbá tétele érdekében

Elvárások

  • Folyamatban lévő mérnöki MSc/BSc tanulmányok legalább még egy évig
  • Heti minimum három nap vállalása
  • Jó kommunikációs képesség angol és magyar nyelven
  • Jó problémamegoldó képesség
  • MS Word, PowerPoint és Excel ismerete
  • Csapatjátékos, nyitott és lelkes hozzáállás
  • Tanulékonyság
  • AutoCAD vagy ePlan alapvető ismerete
  • Elektromos biztonság és EMC standardok alapvető ismerete
  • SAP ERP rendszer alapvető ismerete

Amit mi ajánlunk

  • Versenyképes gyakorlat
  • Rugalmas munkaidő, igazodva a tanulmányaidhoz
  • Professzionális munkakörnyezet és fejlődési lehetőség
  • Céges buszjárat a város több pontjáról (munkavégzés helye: Fót)

Bér

  • Bruttó 1300 Ft/óra

Munkavégzés helye

Budapest, Fót

Budapest