CAD tervező (Tiszaújváros)

A hirdetés már lejárt!

Our partner is a global leader in the Electronic Manufacturing Services (EMS) industry, offering innovative manufacturing and supply chain solutions to world leading electronics and technology companies across a broad range of industries

CAD tervező

Feladatok

  • Termelést, összeszerelést, egyéb technológiákat segítő eszközök, Jig-ek, paletták, befogó készülékek tervezése.
  • Komplett automata berendezések, célgépek, azok különböző részegységeinek gépészeti tervezése.
  • A kész 3D modelekből műhelyrajzok létrehozása.
  • Gépkönyvek, műszaki dokumentációk gépészeti fejezeteinek készítése.
  • Pneumatikus, villamos vezérlések tervezésének támogatása.
  • Gépészeti elemek, részegységek számítása, méretezése, kiválasztása.
  • Kereskedelmi tételek, alkatrészek beszerzési folyamatának támogtása, beszállítókkal való kapcsolattartás, egyeztetés.
  • Elkészült részegységek készreszerelésének támogatása.

Követelmények

  • Műszaki főiskolai , egyetemi végzettség, vagy legalább technikusi oklevél és 3 év tervezési tapasztalat.
  • Valamely 3D CAD tervező szoftver magas szintű ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word),
  • pontosság, precizitás, analitikus műszaki gondolkodás.
  • jó kommunikációs- problémamegoldó-, konfliktus kezelő képesség.

Előnyt jelentő képességek, tapasztalatok:

  • Elektronikai gyártási tapasztalat
  • CAM rendszerek ismerete
  • Solidworks rendszer ismerete
  • Végeselem módszer gyakorlati alkalmazási képessége
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai és személyes továbbfejlődés,
  • Nyelvi és szakmai képzések,
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Teljesítményt elismerő és támogató vállalati kultúra,
  • áttelepülési támogatás,
  • versenyképes juttatási csomag, és Cafetéria,
  • Bejárás támogatása ( autónál 12ft/km; tömegközlekedésnél 100%),
  • Negyedéves bónusz,
  • Szolgáltatási csomag (éttermekbe, edzőterembe kedvezmény, Macroklinikába kedvezmény, sportolási lehetőség).

Munkavégzés helye

Tiszaújváros