Call center munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha mindig is vonzotta a banki szektor és szeretne egy kiváló csapat tagja lenni, akkor jelentkezzen Call Center munkatársnak!
Itt nincs hideg hívás, csak meglévő ügyfélkörrel kell a kapcsolatot felvenni!

Tapasztalt kollégák és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Call center munkatárs

Feladatok

- Bejövő hívások fogadása
- A bank termékeinek telefonon keresztül történő értékesítése
- Ügyfelek igényeinek felmérése és testre szabott, egyedi ajánlat elkészítése
- Gyors és pontos ügyfélkiszolgálás
- A telefonhívással összefüggő adminisztratív feladatok ellátása

Követelmények

- Minimum középfokú iskolai végzettség
- Értékesítési szemlélet
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet
- Kiváló kommunikációs készség
- Kiváló problémamegoldó képesség, önállóság
- Előnyt jelent: ügyfélkezelésben és/vagy telefonos értékesítőként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

- Korrekt fizetés (havi fix alapbér + teljesítményalapú bónuszrendszer + cafeteria)
- Munkaidő: 08:30 - 17:00 hétfőtől péntekig
- Munkavégzés helye: Budapest, Nyugati tér
- Vidékről érkezőknek utazási támogatás 86%-ban
- Stabil vállalati háttér
- Belvárosi nyitott iroda
- Motiváló csapat és mentor program

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest