Call Center Munkatárs (Budapest)

Távközlési cégünk keres Call Centerébe munkatársakat.

A hirdetés már lejárt!

Az EuroCable Magyarország Kft. a Magyar Kábelkommunikációs Zrt. 100%-os leányválalata, Magyarországi KKV szektorban műküdő vezető Távközlési (KábelTV, Internet, Telefon) szolgáltató vállalat.

Amennyiben szeretsz emberekkel kommunikálni és szeretnél barátságos környezetben dolgozni, akkor ne habozz, jelentkezz telefonos ügyfélszolgálatunkra és legyél csapatunk tagja!

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • Telefonos ügyfélszolgálatunkat felkereső Ügyfeleink pontos és szakszerű kiszolgálása
  • Ügyfeleink tájékoztatása, igényeinek feltérképezése
  • Az esetlegesen felmerülő problémák megoldása
  • Meglévő Ügyfeleink felkeresése
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Fontos, hogy:

  • Rendelkezz minimum középfokú végzettséggel
  • Jó kommunikációs készséged legyen
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmóddal rendelkezz
  • Pozitív hozzáállásod legyen
  • Rendelkezz Call Centerben szerzett tapasztalattal
  • Ne okozzon problémát az esetleges váratlan szituációk kezelése

Örülünk, ha

  • Szereztél már tapasztalatot távközlési cégnél
  • Rendelkezel egyéb értékesítési tapasztalattal
  • Magabiztosan kezeled az excelt és a wordöt

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Kiváló munkavégzés esetén egyéb juttatások

Munkavégzés helye

  • 1119 Budapest, Andor utca 47-49.

Budapest