Call center operátor (4 órás részmunkaidőben) (Budapest)

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Call center operátor
(4 órás részmunkaidőben)

Feladatok

  • Kimenő hívások indítása meglévő adatbázisból (meleg hívások)
  • A partnercég termékeinek, szolgáltatásinak értékesítése
  • Munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Call centerben szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, határozottság, türelem

Amit kínálunk

  • Azonnali munkakezdés
  • Fix órabér plusz bónusz a teljesítmény függvényében
  • Délelőtti és délutáni munkavégzési lehetőség
  • Diákok jelentkezését is várjuk
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest, 11. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva. Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését! Köszönjük!

Budapest