CAM gyártástechnológus (Miskolc)

Legyünk együtt sikeresek!

Bővülés miatt keresünk kollégát az alábbi pozícióba egy egyedi termékeket gyártó vállalat számára:

CAM gyártástechnológus
(Miskolc)

Feladatok

  • Szerszámok CAM programozása;
  • Egyedi alkatrészek technológiai tervezése;
  • Gyártási folyamatok optimalizálása;
  • Gyártáshoz szükséges elektródák, készülékek tervezése;
  • Létrehozott gyártástechnológiai tervek dokumentálása.

Elvárások

  • Releváns szakmai tapasztalat és végzettség
  • CNC megmunkálásban szerzett minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Forgácsolási technológiák, forgácsoló szerszámok ismerete
  • Gyártáshoz szükséges készülékek ismerete

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, juttatási csomag, bejárástámogatás
  • Érdekes feladatok
  • High tech gyártási technológia
  • Komoly szakmai vezetők, akik mentorként támogatják a leendő kollégát

Előnyök

  • Nyelvtudás (angol és/vagy német)
  • NX ismeret
  • Felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye

  • Miskolc

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
Tárgy mezőben: CAM gyártástechnológus

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30 9430259

Miskolc