CCA Trainee (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

CCA Trainee

Jelentkezz és less bele, hogy milyen egy nagyvállalatnál dolgozni!

Partnerünk a világ egyik legnagyobb autógyártója. Több, mint egymillió járművet értékesít évente, mely alapján 2014-ben Európa harmadik legnagyobb személyautó-márkája lett. A központ mellett a vállalat 10 üzemmel, valamint 4 feljesztési és tesztközponttal rendelkezik Európában, melyekben összesen 34 500 embernek ad munkát.

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Recepciós napi munkájának támogatása
  • Belső rendszerben való rögzítés
  • Scannelés, nyomtatás, lefűzés
  • Dokumentációk készítése.

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony - aktív/passzív
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Gyors, pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Ingyenes céges buszjárat (Kelenföldről és a Móricz Zsigmond körtérről)
  • Br. 1200 Ft-os órabér
  • Munka időtartama: augusztus 5-31-ig;
  • + 1-1 hét szeptemberben és októberben.

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással lehet.

Illetve a +3630 822-6933 vagy a +3630492-1602- es telefonszámon!

Budaörs