CCNA Hálózati specialista (Pécs)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

CCNA Hálózati specialista

Feladatok

  • CISCO alapú IP-VPN hálózatok távoli installálása, helyszíni műszaki kolléga koordinálásával IP alapú hozzáférések implementációja ügyfél kérésére
  • Hálózait eszközök tesztelése, konfigurálása, hálózati hibakeresés, hibamegoldás a hálózat beüzemelése érdekében
  • Ellenőrzések végrehajtása és dokumentálása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • CISCO hálózati technológiák ismerete
  • Legalább középfokú német nyelvtudás (B1)
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó  problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • CCNA szintű hálózati ismeretek (tanúsítvány megléte nem elvárás)
  • Juniper ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Pécs