Change Manager (Classic IT) (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Change Manager (Classic IT)

Feladatok

  • Nemzetközi szinten tevékenykedő több mint 200 fős csapatunkba keresünk új tagot change management feladatok ellátására.
  • Szeretnénk lehetőséget biztosítani, hogy a tehetségek már felsőoktatási tanulmányaik alatt tapasztalatot szerezhessenek nemzetközi környezetben.
  • Előre meghatározott szempontok alapján ellenőrzi a változtatások előkészítettségét.
  • Részt vesz ügyfeleink egyedi szolgáltatási szerződéseihez kapcsolódó változtatások koordinálásában és ehhez kapcsolódó részfeladatokat lát el.
  • Jelentéseket készít az egyes szolgáltatásműködési szerződésekben megadott tartalommal és gyakorisággal a szolgáltatási egység vezetői részére.
  • Közreműködik a minőség, illetve a külső és belső ügyfél-elégedettség mérésében és fejlesztésében, a visszajelzések feldolgozásában.
  • Támogatást nyújt a folyamatdokumentálási tevékenységeihez.
  • Meglévő folyamatdokumentációs tudástárat használ.
  • Figyeli a határidők és az elvárt szolgáltatási szintek betartását.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok
  • Legalább középszintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Pontosság

Előnyök:

  • Korábbi hasonló területen vagy nemzetközi vállalatnál szerzett tapasztalat

Budapest